بازدید نمایشگاه رسانه های دیجیتال

بسم تعالی
خدمت تمامی مدیران گروهی وبلاگهای باشگاه هواداران پرشین بلاگ و اعضای فنز پرشین بلاگ

با سلام واحترام
علم و تکنولوژی به عنوان یکی از مهمترین شاخصه های تمدن بشری ، محصىل تلاش فکری و دستو جمعی بشریت بوده و همواره
انسانها در تولید و انباشت آن به نوعی نقش ایفا نموده اند.
توسعه و گسترش تکنیک و فناوری مستلزم مشارکت و فعالیت جمعی همه انسانها در چارچوب تعامل ، تفاهم و تبادل آراء و
نظرات و تجربیات سازنده است.
بدین وسیله از حضرت عالی دعوت می نماید جهت بازدید از نمایشگاه رسانه های در روزجمعه مورخ 22 مهرماه 0931 واقع درمصلی بزرگ تهران ،
در غرفه پرشین بلاگ - شماره 241 ، حضور بهم رسانید.
تقویت و تعمیق حضور ( مدیران و صاحب نظران )موجب موفقیت در نیل به اهداف مورد نظر و امکان استمرار هم کاری های گسترده را فراهم می نماید.
با آرزوی توفیق روز افزون شما
با تشکر
گروه سایت های پرشین بلاگ

/ 3 نظر / 29 بازدید
همخونه دات کام

------------------------------ پورتال همخونه دات کام افتتاح شد ------------------------------ همخونه دات کام اولین و تنها وب سایت جستجوی خانه دانشجویی در ایران لطفا برای حمایت از همخونه دات کام به ما لینک دهید.

محمد علی آبادی

با یک ثبت نام ساده در مسابقه (مزایدهات) بیدفا شرکت کنید و شانس خود را برای دریافت رایگان " انواع گوشی های موبایل - انواع لپ تاپ ها - انواع فلش مموری ها - انواع موس ها - و ... " امتحان کنید... ❤ بدون پرداخت حتی یک ریال بابت ثبت نام ❤ تازه با ثبت نام ، 5 امتیاز که معادل 5000 تومان است نیز به رایگان دریافت خواهید کرد ❤ طرز کار مسابقات هم بسیار ساده است و بسته به سیاست و سرعت عمل شما شانس برنده شدنتان هم افزایش میابد. برای ثبت نام می توانید از لینک زیر استفاده کنید: https://bidfa.net/?rid=19571#register ❤مدیریت این سایت در داخل ایران بوده و فعالیت آن کاملا قانونی می باشد.. ❤ فرصت را از دست ندهید چون حداقل امتحان کردنش که ضرری نداره ❤در ضمن هیچ محدودیتی برای برنده شدن و دریافت جایزه هم وجود ندارد، یعنی اگر شما در مسابقه با دقت باشید و حرفه ای عمل کنید چنانچه در روز چند جایزه هم برنده شوید آنها را دریافت خواهید کرد. ❤فقط هنگام ثبت نام آدرس را صحیح وارد کنید چون در صورت برنده شدن جایزه شما به همان آدرستان ارسال می شود.

الناز

همه ی این خصوصیات منم دارم . آخه منم بهمن ماهیم . . .[هورا]